logo StrefaPlastyka

Farby tempery

Farby tempera

Szukasz trwałej farby, przy pomocy której stworzysz wyjątkowe dzieła oraz kreatywnie spędzisz czas? Zależy Ci na doskonałym kryciu, nawet jeśli nałożysz jedną warstwę farby na drugą? W takim razie farby tempery Phoenix to znakomita propozycja dla Ciebie! Świetnie sprawdzą się podczas malowania na płótnie, papierze bądź drewnie, zachwycą intensywnością koloru, a także sposobem nanoszenia. Dzięki gęstej formule, farby tempery w tubkach lub w butelkach rozprowadzać można przy pomocy pędzla bądź szpatułki. Sięgnij po wysokiej klasy artykuły plastyczne z oferty naszego sklepu internetowego Strefa Plastyka i ciesz się wieloma godzinami kreatywnej zabawy!

Farby tempery dla amatorów i profesjonalistów

Dobrej jakości farby oraz pozostałe akcesoria malarskie nie są proponowane jedynie doświadczonym artystom, lecz wszystkim, dla których tworzenie jest pasją, sposobem na życie i oderwanie się od codzienności. Tempery to farby, które z powodzeniem mogą być używane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Sprawdzają się bowiem wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba mocnego krycia. Charakteryzują się szybkim wysychaniem, trwałością, intensywnością koloru oraz elastycznością. Dzieła stworzone z wykorzystaniem zestawów farb typu tempera zachwycają wyrazistością, żywymi barwami oraz doskonałym pokryciem całości płótna lub innej podstawy.

Zastosowanie farb temperowych

Farby tempery od firmy Phoenix to wysoce trwałe produkty, których nasycony kolor wynika z użycia najlepszego pigmentu oraz wysokiej jakości komponentów. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu można dopasować je do charakteru tworzonych prac. Niezależnie od tego, czy sięgniesz po gotowe zestawy, czy skompletujesz je z pojedynczych kolorów, farby typu tempera zastosowanie znajdą podczas malowania fantazyjnych obrazów, dokładnych portretów oraz różnych form zabawy z kolorami. Stworzone dzięki nim dzieła będą odznaczały się wyrazistością i intensywnością barw, co z pewnością doceni każdy profesjonalny artysta. Miłośnicy malarstwa, dopiero rozpoczynający swoją przygodę z tego typu zajęciami, mogą wykorzystać farby tempery w butelkach i w tubkach do malowania lub np. do zabawy w odbijanie odcisków dłoni, stóp czy różnych przedmiotów na kartkach papieru lub płótnie. Dzięki dużej elastyczności farby tempery, stworzone w ten sposób prace nawet po wyschnięciu są odporne na zginanie, pomyślnie przejdą również próbę czasu.

Bezpieczne i trwałe produkty w wielu wariantach

Podczas wyboru akcesoriów i materiałów plastycznych dla siebie lub swojego dziecka, z pewnością stawiasz na sprawdzone i bezpieczne produkty. Sięgając po pozycje dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego Strefa Plastyka, możesz mieć pewność wysokiej jakości komponentów, z których przygotowane zostało każde pojedyncze opakowanie lub cały zestaw. Farby tempera są poddawane dokładnym kontrolom już na etapie produkcji, dzięki czemu bez obaw możesz cieszyć się nimi w domu, skompletować wyprawkę szkolną dla swojej pociechy lub wykorzystać do wielu kreatywnych zabaw, również w plenerze.

Szeroki wybór farb w sklepie Strefa Plastyka

W ofercie naszego sklepu z artykułami plastycznymi Strefa Plastyka znajdziesz wiele wysokiej jakości produktów przeznaczonych do profesjonalnego oraz amatorskiego użytkowania. Dostępne w naszym asortymencie farby tempera swoje zastosowanie znajdą wszędzie tam, gdzie akryle i inne rodzaje farb nie zagwarantują tak mocnego krycia. Ich intensywną barwę, trwałość i wygodę użytkowania docenią zarówno artyści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie malarstwa, jak i dzieci w wieku szkolnym, dla których możliwość dowolnego mieszania kolorów oraz mocne krycie malowanych powierzchni mają ogromne znaczenie. Swoim klientom oferujemy gotowe zestawy farb temperowych dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, różniące się od siebie pojemnością oraz pojedyncze farby tempery w butelkach. Są one odporne na blaknięcie, dzięki czemu stworzone z ich użyciem dzieła zachowają nasycone, głębokie barwy przez lata.
Zapraszamy do zakupu!

Scroll to Top