logo StrefaPlastyka

Media do farb akrylowych

Jeśli pasjonujesz się malarstwem, z pewnością zdajesz sobie doskonale sprawę, jak trudno nieraz osiągnąć zamierzony efekt bez dodatkowych środków bądź akcesoriów. Zarówno profesjonalistom, jak i amatorom staramy się oferować takie produkty, które w znaczny sposób ułatwią im pracę i uczynią ją przyjemną. Właśnie dlatego media do farb akrylowych to bardzo ważna część asortymentu Strefy Plastyka. Dzięki możliwym przy ich zastosowaniu zmianom właściwości farby z łatwością osiągniesz zachwycające efekty. Warto poznać naszą ofertę!

​ Jak używać mediów do farb akrylowych?

Zmiana tekstury, wydłużenie czasu schnięcia farby bądź nadanie obrazowi blasku? Tak, to możliwe! Jedyne, co musisz zrobić, to zastosować medium do farb akrylowych. Jak używać tego typu produktów? Wszystko zależy od tego, o jakim rodzaju mediów do akryli jest mowa oraz o jaki konkretnie efekt finalny chodzi. W większości przypadków wystarczy jedynie połączyć wybrany produkt z farbą. Działanie to nie jest zatem skomplikowane, a może przynieść niezwykle satysfakcjonujące rezultaty.

W naszej ofercie dostępnych jest wiele rodzajów mediów do farb akrylowych o odmiennych właściwościach. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów, dzięki którym Twoja praca stanie się łatwa i przyjemna, a tworzone przez Ciebie dzieła z pewnością będą robiły niesamowite wrażenie na odbiorcach. W naszym asortymencie znajdują się m.in. media opóźniające do akryli, warianty nadające połysk lub matujące oraz rozcieńczające.

Dłuższy czas pracy z farbą dzięki mediom opóźniającym do akryli

Niektóre detale obrazów wymagają wyjątkowej precyzji, a co za tym idzie dłuższego czasu pracy. Farby akrylowe mogą jednak zaschnąć, zanim zdążysz dokończyć swoje dzieło i doprowadzić je do pożądanego efektu końcowego. Wówczas pomocne może okazać się medium opóźniające do akryli. Wystarczy wymieszać je z farbą, a będzie ona zasychała o wiele wolniej, dając Ci dodatkowy czas na dopracowanie szczegółów.

Istnieją również inne techniki dotyczące sposobu wykorzystania mediów do farb akrylowych. Jak używać tego typu produktów, aby uzyskać połyskujący bądź matowy efekt wykończenia? Należy wówczas wybrać przeznaczone do tego celu medium i rozprowadzić je na koniec, na już gotowym obrazie. Niektóre z dostępnych w naszym asortymencie preparatów można ze sobą łączyć, aby uzyskać przykładowo efekt satyny.

​ Media do akryli dla osiągnięcia wymarzonego efektu

Kolejne media do akryli, które możesz nabyć w naszym sklepie internetowym, to produkty służące do rozcieńczania farby. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie idealnej konsystencji, z którą najlepiej będzie Ci pracować. Możesz łączyć tego typu medium z farbą na paletce, stopniowo dodając go coraz więcej, aż do momentu osiągnięcia satysfakcjonującego Cię efektu.

W naszej ofercie znajdziesz również takie medium do farb akrylowych, które będzie łączyło w sobie kilka właściwości w jednym produkcie. Możesz nabyć u nas m.in. medium pełniące jednocześnie funkcję nabłyszczacza oraz produktu rozcieńczającego. Jeśli połączenie obu tych efektów jest tym, co pragniesz osiągnąć, z pewnością zastosowanie jednego medium zamiast dwóch okaże się o wiele prostsze i oszczędzisz w ten sposób sporo czasu.

​ Sposób na stworzenie imponującego dzieła sztuki

Dostępne w naszym sklepie internetowym Strefa Plastyka media przeznaczone do farb akrylowych umożliwią Ci stworzenie zachwycających obrazów. Niektóre z efektów są niemożliwe do osiągnięcia bez użycia tego typu akcesoriów. Poza aspektami wizualnymi, media do akryli ułatwiają także pracę nad dziełem, dając Ci dodatkowy czas na skupienie się na szczegółach i tym samym dokładniejsze wykonanie pracy, a także umożliwiając zmianę konsystencji farby na łatwiejszą do rozprowadzenia na płótnie. Przy pomocy naszych mediów z łatwością osiągniesz zamierzone efekty.

Serdecznie zapraszamy do zakupu wybranych produktów!

Scroll to Top