logo StrefaPlastyka

O nas

o nas

Strefa Plastyka

Znajdź z nami swoją strefę pasji.
Chcemy być Twoją inspiracją do tworzenia.

. Jak pewnie wiele firm tworzących zakładkę na stronie internetowej „O nas" długo zastanawialiśmy się co w tym miejscu napisać.
Po wyrzuceniu do kosza paru wersji napisanych w stylu firma działa na rynku od 2006 roku itp. postanowiliśmy że napiszemy coś od siebie,
co nas motywuje, dlaczego to robimy i dlaczego wydaje nam się że warto nam zaufać i przynajmniej spróbować zrobić u nas pierwszy zakup.

nasza misja

Dlaczego to robimy – po prostu to lubimy! Sprawia nam frajdę gdy możemy zaoferować fajny produkt w dobrej cenie. Cieszymy się gdy produkty które wprowadzamy do oferty zyskują u Państwa uznanie. Daje nam radość czytanie pozytywnych opinii od Państwa. Motywują do dalszej pracy (i stresują też!) wszystkie pomyłki i problemy. Jesteśmy ludźmi i mylimy się ale proszę nam wierzyć że nam zależy i że każdy problem staramy się rozwiązać tak aby to Państwo byli zadowoleni.

Palety
Farby

nasze produkty

Cieszy nas gdy firma się rozwija. Osiągnęliśmy to starając się skupiać od samego początku na dobrej obsłudze, ludzkim podejściu a z biznesowego punktu na ciągłym inwestowaniu w poszerzaniu oferty. Dzięki temu zaczynając od składowania towaru w dwupokojowym mieszkaniu (jeden pokój zawalony towarem – o drugi walczyliśmy żeby dało się gdzieś spać 🙂 ) doszliśmy do budynku firmowego o powierzchni prawie 3000 metrów pełnego towaru czekającego na Państwa.

Scroll to Top