logo StrefaPlastyka

Palety plastikowe

Palety plastikowe

Wśród licznych akcesoriów i przyborów potrzebnych artyście paleta malarska okazuje się niezastąpiona. Paleta plastikowa jest niezbędna podczas tworzenia, ułatwia pracę oraz otwiera przed malarzem nowe możliwości. Poznaj zalety palety plastikowe Phoenix.

Malarski ​palety plastikowe, zalety

Palety plastikowe pozwala na swobodę i kreatywność – poprzez łączenie kolorów czy poszukiwanie kolejnych odcieni. Posłuży także do rozcieńczania barwników oraz łączenia ich z innymi mediami. Ponadto palety plastikowe przyda się w pracowni oraz w plenerze do wszystkich technik malarskich. Niezależnie od tego, czy preferujesz akwarele, farby olejne czy akrylowe – paleta malarska plastikowa będzie dobrym wyborem. Dlaczego? Oto kilka powodów:

  • palety plastikowe są dostępne w wielu rozmiarach, więc z łatwością znajdziesz odpowiedni dla siebie;
  • są uniwersalne – możesz z nich korzystać podczas pracy z różnymi farbami i tuszami;
  • bardzo łatwo się je czyści, dzięki temu praca jest przyjemna i wygodna. Wystarczy oderwać resztki farb lub użyć szmatki, by pozbyć się ich pozostałości;
  • palety plastikowe wytrzymałe – ich żywotność może być niezwykle długa, jeśli będziesz o nie dbać;
  • palety plastikowe są odporne na działanie wody oraz rozpuszczalników;
  • są dostępne w różnych kształtach – wybierz swój ulubiony.

Odporne na odbarwienia i wygodne w użytkowaniu palety plastikowe znajdują swoich zwolenników wśród początkujących i zaawansowanych artystów. Sprawdź nasze propozycje.

​Paleta plastikowa Phoenix

Palety plastikowe sprawdzają się rewelacyjnie w przypadku tworzenia akrylami, akwarelami czy temperami. Są bardzo uniwersalne i wielozadaniowe. Dostępne w różnych rozmiarach i kształtach – od lat cieszą się dużą popularnością. Jeśli zależy Ci na trwałości, ogólnej odporności oraz dobrej cenie produktu – malarska paleta plastikowa Phoenix to idealny wybór.

Tworzywo, z którego wykonane są nasze palety, skutkuje ich niewielką wagą i ogólną poręcznością – wygodnie możesz je zabrać na sesję plenerową.
Przekonaj się, ile zalet mają palety plastikowe i zamów swoją już teraz. Zapraszamy do naszej Strefy Plastyki!

Scroll to Top