logo StrefaPlastyka

Bloki do farb olejnych

W Strefie Plastyka zadbaliśmy o to, by nasza oferta była szeroka i zróżnicowana. Nie mogło więc zabraknąć w niej wysokiej jakości bloków do farb olejnych. Znajdziesz je właśnie w tej kategorii naszego sklepu internetowego! Proponujemy bloki od renomowanych producentów, dostępne w wielu wymiarach. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego. Z pewnością znajdziesz produkty odpowiadające Twoim potrzebom!

​ Dlaczego warto zakupić nasz blok do farb olejnych?

W naszej ofercie znajdziesz bloki w formatach A4 i A3. W zależności od tego, jakie są Twoje potrzeby, możesz zaopatrzyć się w odpowiedni rozmiar. Każdy nasz blok do malowania farbami olejnymi zawiera 10 arkuszy papieru, którego struktura przypomina płótno. Podczas zakupów koniecznie zwróć uwagę na to, że gramatura naszych bloków wynosi 250g/m2, a to oznacza, że malowanie na nich jest naprawdę przyjemne, a farba utrzymuje się na arkuszu i nie przebija na drugą stronę.

Jeżeli od dłuższego czasu tworzysz dzieła plastyczne, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że odpowiedni papier to jedna z podstaw, której nie może zabraknąć pod ręką żadnego artysty. Kompletując wyposażenie, koniecznie zaopatrz się w bloki dostępne w Strefie Plastyka! W razie jakichkolwiek pytań chętnie służymy pomocą.

​ Świetnie wykonany blok do malowania farbami olejnymi

Chcesz zakupić papier, na którym można używać farb olejnych dla siebie, a może szukasz prezentu dla kogoś bliskiego? Z pewnością docenisz szeroki wybór produktów, które przygotowaliśmy w naszej ofercie. Kartki w proponowanych przez nas blokach do farb olejnych mają uniwersalny biały kolor, co umożliwia swobodę w przygotowywaniu różnych dzieł plastycznych: od tych czarno-białych, po ekspresyjne, kolorowe rysunki. Okładki naszych bloków są miękkie, niemniej jednak nie musisz się martwić o to, że te produkty malarskie szybko się zniszczą. Zadbaj tylko o odpowiednie przechowywanie swoich prac i ciesz się fantastyczną jakością papieru przez naprawdę długi czas!

​ Wybierz odpowiedni papier do farb olejnych

Właściwie dopasowany papier będzie stanowił fantastyczną alternatywę dla zapewne dobrze Ci znanych klasycznych podkładów malarskich. Jeżeli nie jesteś fanem płócien bawełnianych lub lnianych, które są bardzo często wykorzystywane do malowania farbami olejnymi, to z powodzeniem możesz postawić na dostępne w tej kategorii naszego sklepu internetowego bloki. To pełnowymiarowy produkt, który nie wymaga od artysty żadnego specjalnego przygotowania. Nasze papiery do malowania farbami olejnymi są od razu gotowe do użycia, dlatego za malowanie możesz tak naprawdę zabrać się praktycznie od razu po rozpakowaniu przesyłki. Brzmi świetnie, prawda?

​ Produkty malarskie dla każdego

W Strefie Plastyka zdajemy sobie sprawę z tego, że dobranie odpowiedniego bloku do malowania może stanowić duże wyzwanie, szczególnie jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z farbami olejnymi. Jeżeli chcesz mieć pewność, że podłoże będzie odpowiednio przygotowane, a Twoje prace przetrwają długi czas w dobrym stanie, to nie czekaj ani chwili dłużej i złóż u nas zamówienie. Postaw na wysoką jakość, której zaufało już wielu naszych klientów. Serdecznie Cię zapraszamy!

Scroll to Top