logo StrefaPlastyka

Pędzle z syntetycznego włosia

W naszej ofercie posiadamy zarówno pędzle z naturalnego włosia, jak i wysokiej jakości pędzle syntetyczne. To akcesoria wybierane przez początkujących malarzy oraz artystów, którzy mają już na swoim koncie niemało twórczych sukcesów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

​ Pędzle z włosia syntetycznego – cechy akcesoriów

Pędzle malarskie syntetyczne stały się znakomitą alternatywą dla pędzli z włosiem naturalnym. Technologia produkcyjna wciąż się rozwija, czego efektem są wyroby wysokiej klasy, które niczym nie ustępują swoim pierwowzorom, a w niektórych przypadkach są nawet zalecane. Pędzle syntetyczne wykonane są najczęściej z włosia nylonowego, gąbkowego, gumowego oraz taklonu. Używa się ich do malowania farbami olejnymi, akrylowymi, temperą, ale też akwarelami. Szeroki asortyment różnych produktów daje wiele możliwości. Sprawia to, że śmiało można je określić jako przybory uniwersalne. Są najczęściej tańsze od ich naturalnych odpowiedników. Nierzadko wybierają je osoby zaczynające przygodę z malowaniem, niemające pewności, że stanie się ono ich pasją.

​ Pędzle malarskie syntetyczne – rodzaje

Pędzle z włosia syntetycznego są dostępne w różnych wariantach. Różnią się od siebie rozmiarem, wielkością, a także kształtem włosia. Jeśli chodzi o ostatni z wymienionych parametrów, to możemy wymienić kilka najważniejszych rodzajów, które są powszechnie używane przez osoby zajmujące się pracą twórczą. Są to pędzle płaskie, skośne, okrągłe, spiczaste, pędzle typu Bright czy Filbert. Rodzajów tych narzędzi jest bardzo dużo i każdy może być inaczej wykorzystany przez artystę.

Pędzle syntetyczne – nasza oferta

Stawiamy na jakość produktów, które sprzedajemy. Zależy nam jednak również na tym, aby akcesoria z naszej oferty były dostępne dla każdego – bez względu na budżet. Z tego też powodu znaleźć u nas można pędzle syntetyczne, które są bardzo atrakcyjne cenowo. Katalog obejmuje akcesoria o różnych rozmiarach i dające odmienne efekty. Szeroki wachlarz możliwości pozwala uzupełnić przybornik o brakujące elementy, a także stworzyć swój pierwszy zestaw narzędzi do malowania. Zgodnie z potrzebami. Sprzedajemy też praktyczne komplety pędzli.
Pędzle malarskie syntetyczne to świetna alternatywa dla pędzli z włosiem naturalnym. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pasjonatów malarstwa – zapraszamy!

Scroll to Top